X
Ana Sayfa Eğitim Takvimi Eğitimlerimiz Sertifika Programları Eğitmenlerimiz Forum Referanslar iletişim
Konu Aç

40 Konu

Makaleler

Eğitimler

Oyun

Haberler

Eğlence

Zeka Soruları

Forum Şifresini Unuttum
SGK Prim Sorgulama
Facebookta gangnam style işareti yapma
Facebookta gangnam style işareti nasıl yapılır?
Dosya Masrafı İadesi Geri Alma Dilekçesi
Kart Aidatlarini Geri isteme Dilekçesi
Referans Mektubu Örneği
REFERANS MEKTUBU ÖRNEKLERİ
Anasayfa Anasayfa > SERBEST KÜRSÜ > Her Hangi Bir Konu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ön Yazı Örneği [Yeni Mezun]
  Yardım Yardım  Forum Araması   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Ön Yazı Örneği [Yeni Mezun]

Cevap Yaz Cevap Yaz   Yeni Konu Cevap Yaz
Yazar
osmanbedel Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Durum: Offline
Puanlar: 705
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı osmanbedel Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Başlık: Ön Yazı Örneği [Yeni Mezun]
    Gönderildi: 20.Eylül.2011 saat 23:14

Ön Yazı Örneği [Yeni Mezun]

Sayın yetkili,

Eğitim geçmişime ve kişisel özelliklerime uygun, şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum. Şirketinizin yaptığı büyük projeleri yakından takip etmekteyim. Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına uygun olduğunu düşünüyorum.

2008 yılında İstanbul Üniversitesi İnşaat mühendisliği Bölümünden mezun oldum. Eğitimim süresince aldığım temel bilgiyi şantiyelerde yapılan işlerle birleştirerek inşaat mühendisliği kariyerimi geliştirdim. İçinde yer aldığım stajlar ve diğer çalışmalarım sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Çalıştığım özel projeler sayesinde bir çok inşaat kalemini aynı anda görme ve tecrübe edinme olanağım oldu.

Kısa vadede eğitim geçmişimin ve kişisel özelliklerimin yardımıyla şirketinize değer katmayı, uzun vadede ise aldığım eğitim doğrultusunda bütün inşaat dallarına çok iyi hakim olan, ikili insan ilişkilerinde başarılı, yaptığı işlerle kendinden söz ettiren ve her zaman gelişen teknoloji ışığında kendini sürekli yenileyen bir mühendis olmak.

Ekteki özgeçmişimin şirketinize değer katabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Ad, Soyad

Adres, Tel, E-Mail

Başa dön
Bunları da inceleyiniz ...
TÜRKÇE SÖZLEŞME ÖRNEKLERİ Depo ve Stok Yönetimi
ÜCRETSİZ PROGRAMLAR MS project ile Proje Yönetimi ve planlama
Karne Ortalaması Hesaplama Programı Satın Alma yönetimi ve Teknikleri Eğitimi
Bilgisayar ve internet için gerekli programlar Yöneticilik ve Yönetim Becerileri
Bu sitelerden alışveriş yapabilirsiniz Süreç Yönetimi
Teşekkür Mektubu Örneği İşletme Bütçeleri ve Bütçe Kontrol Teknikleri
ISO9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ NASIL ALINIR Mali Tablolar Analizi Eğitimi
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu sayfa 0,313 saniyede yüklenmiştir.

Mühendislerin Buluşma Mekanı

Tavsiye Siteler

www.biymed.com   www.biymed.com.tr   www.AKILveZEKA.com   www.EgitimDuyurulari.com   www.begitim.com

ziyaretçi sayımız :