Göle maya çalar, eşeğe ters binerim. Fıkralarımla güldürürken düşündürürüm. Ben kimim? Piri Reis, Kemal Sunal, Nasreddin Hoca

0

Göle maya çalar, eşeğe ters binerim. Fıkralarımla güldürürken düşündürürüm. Ben kimim?

Göle maya çalar, eşeğe ters binerim. Fıkralarımla güldürürken düşündürürüm. Ben kimim? Piri Reis, Kemal Sunal, Nasreddin Hoca Bulmaca sözlüğü, bulmacada, çengel bulmacada, kare bulmacada, bulmaca soruları, bilmece soruları, posta gazetesi bulmacaları, hadi bilgi yarışması soruları ve cevapları, bulmaca çözümleri sözcük avı, zeka bulmacaları ve hadi bilgi yarışması 28.08.2019-15:30 tarihli sorularindan 3. Soru Göle maya çalar, eşeğe ters binerim. Fıkralarımla güldürürken düşündürürüm. Ben kimim?

A. Piri Reis

B. Kemal Sunal

C. Nasreddin Hoca

Göle maya çalar, eşeğe ters binerim. Fıkralarımla güldürürken düşündürürüm. Ben kimim?

Sorunun doğru cevabı C Nasreddin Hoca

Hadi Kuralları ve Genel Bilgiler

Hadi Bilgi Yarışması Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?
Hadi bilgi yarışması Türkiyenin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışmasıdır. Hadi bilgi yarışmasına katılmak için hadi programını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Günde İki Kez Canlı Yayınlanan hadi yarışmasında toplam On İki Soruyu Doğru Cevaplayan Herkese Gerçek Para Ödülü verilmektedir. Yüzbinlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışmanın sunuculuk koltuğundaysa başarılı oyuncu Müge Boz oturuyor.

Leave A Reply