Engin Akyürek, İbrahim Çelikkol ve Erdal Beşikçioğlu hangi alanda ünlü sanatçılardır? Sinema ve televizyon, Resim ve heykel, Opera ve bale

0

Engin Akyürek, İbrahim Çelikkol ve Erdal Beşikçioğlu hangi alanda ünlü sanatçılardır?

Engin Akyürek, İbrahim Çelikkol ve Erdal Beşikçioğlu hangi alanda ünlü sanatçılardır? Sinema ve televizyon, Resim ve heykel, Opera ve bale Bulmaca sözlüğü, bulmacada, çengel bulmacada, kare bulmacada, bulmaca soruları, bilmece soruları, posta gazetesi bulmacaları, hadi bilgi yarışması soruları ve cevapları, bulmaca çözümleri sözcük avı, zeka bulmacaları ve hadi bilgi yarışması 12.09.2019-12:30 tarihli sorularindan 2. Soru Engin Akyürek, İbrahim Çelikkol ve Erdal Beşikçioğlu hangi alanda ünlü sanatçılardır?

A. Sinema ve televizyon

B. Resim ve heykel

C. Opera ve bale

Engin Akyürek, İbrahim Çelikkol ve Erdal Beşikçioğlu hangi alanda ünlü sanatçılardır?

Sorunun doğru cevabı A. Sinema ve televizyon

Hadi Kuralları ve Genel Bilgiler

Hadi Bilgi Yarışması Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?
Hadi bilgi yarışması Türkiyenin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışmasıdır. Hadi bilgi yarışmasına katılmak için hadi programını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Günde İki Kez Canlı Yayınlanan hadi yarışmasında toplam On İki Soruyu Doğru Cevaplayan Herkese Gerçek Para Ödülü verilmektedir. Yüzbinlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışmanın sunuculuk koltuğundaysa başarılı oyuncu Müge Boz oturuyor.

Leave A Reply