Gemi ve teknelerin iskeleye yanaşırken çarpıp hasar almalarını önlemek için kullanılan plastik korumalara ne denir? İskandil, Bumba, Usturmaça

0

Gemi ve teknelerin iskeleye yanaşırken çarpıp hasar almalarını önlemek için kullanılan plastik korumalara ne denir?

Gemi ve teknelerin iskeleye yanaşırken çarpıp hasar almalarını önlemek için kullanılan plastik korumalara ne denir? İskandil, Bumba, Usturmaça Bulmaca sözlüğü, bulmacada, çengel bulmacada, kare bulmacada, bulmaca soruları, bilmece soruları, posta gazetesi bulmacaları, hadi bilgi yarışması soruları ve cevapları, bulmaca çözümleri sözcük avı, zeka bulmacaları ve hadi bilgi yarışması 26.12.2018-20:30 tarihli sorularindan 2. Soru Gemi ve teknelerin iskeleye yanaşırken çarpıp hasar almalarını önlemek için kullanılan plastik korumalara ne denir?

A. İskandil

B. Bumba

C. Usturmaça

Gemi ve teknelerin iskeleye yanaşırken çarpıp hasar almalarını önlemek için kullanılan plastik korumalara ne denir?

Sorunun doğru cevabı C. Usturmaça

Hadi Kuralları ve Genel Bilgiler

Hadi Bilgi Yarışması Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?
Hadi bilgi yarışması Türkiyenin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışmasıdır. Hadi bilgi yarışmasına katılmak için hadi programını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Günde İki Kez Canlı Yayınlanan hadi yarışmasında toplam On İki Soruyu Doğru Cevaplayan Herkese Gerçek Para Ödülü verilmektedir. Yüzbinlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışmanın sunuculuk koltuğundaysa başarılı oyuncu Müge Boz oturuyor.

Leave A Reply