Halk arasında başarılarınız veya kazandıklarınızla başkalarını kızdırırcasına kıskandırmaya ne denir? Düşman çatlatmak, Parmağında oynatmak, Sıfırı tüketmek

0

Halk arasında başarılarınız veya kazandıklarınızla başkalarını kızdırırcasına kıskandırmaya ne denir?

Halk arasında başarılarınız veya kazandıklarınızla başkalarını kızdırırcasına kıskandırmaya ne denir? Düşman çatlatmak, Parmağında oynatmak, Sıfırı tüketmek Bulmaca sözlüğü, bulmacada, çengel bulmacada, kare bulmacada, bulmaca soruları, bilmece soruları, posta gazetesi bulmacaları, hadi bilgi yarışması soruları ve cevapları, bulmaca çözümleri sözcük avı, zeka bulmacaları ve hadi bilgi yarışması 13.01.2019-20:30 tarihli sorularindan 1. Soru Halk arasında başarılarınız veya kazandıklarınızla başkalarını kızdırırcasına kıskandırmaya ne denir?

A. Düşman çatlatmak

B. Parmağında oynatmak

C. Sıfırı tüketmek

Halk arasında başarılarınız veya kazandıklarınızla başkalarını kızdırırcasına kıskandırmaya ne denir?

Sorunun doğru cevabı A. Düşman çatlatmak

Hadi Kuralları ve Genel Bilgiler

Hadi Bilgi Yarışması Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?
Hadi bilgi yarışması Türkiyenin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışmasıdır. Hadi bilgi yarışmasına katılmak için hadi programını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Günde İki Kez Canlı Yayınlanan hadi yarışmasında toplam On İki Soruyu Doğru Cevaplayan Herkese Gerçek Para Ödülü verilmektedir. Yüzbinlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışmanın sunuculuk koltuğundaysa başarılı oyuncu Müge Boz oturuyor.

Leave A Reply