Masallarda altın yumurtlayarak sahibini zengin eden hayvanlar genellikle hangileridir? Tavuk ve kaz, Ejderha ve dinozor, Penguen ve kaplumbağa

0

Masallarda altın yumurtlayarak sahibini zengin eden hayvanlar genellikle hangileridir?

Masallarda altın yumurtlayarak sahibini zengin eden hayvanlar genellikle hangileridir? Tavuk ve kaz, Ejderha ve dinozor, Penguen ve kaplumbağa Bulmaca sözlüğü, bulmacada, çengel bulmacada, kare bulmacada, bulmaca soruları, bilmece soruları, posta gazetesi bulmacaları, hadi bilgi yarışması soruları ve cevapları, bulmaca çözümleri sözcük avı, zeka bulmacaları ve hadi bilgi yarışması 13.01.2019-20:30 tarihli sorularindan 1. Soru Masallarda altın yumurtlayarak sahibini zengin eden hayvanlar genellikle hangileridir?

A. Tavuk ve kaz

B. Ejderha ve dinozor

C. Penguen ve kaplumbağa

Masallarda altın yumurtlayarak sahibini zengin eden hayvanlar genellikle hangileridir?

Sorunun doğru cevabı A Tavuk ve kaz

Hadi Kuralları ve Genel Bilgiler

Hadi Bilgi Yarışması Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?
Hadi bilgi yarışması Türkiyenin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışmasıdır. Hadi bilgi yarışmasına katılmak için hadi programını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Günde İki Kez Canlı Yayınlanan hadi yarışmasında toplam On İki Soruyu Doğru Cevaplayan Herkese Gerçek Para Ödülü verilmektedir. Yüzbinlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışmanın sunuculuk koltuğundaysa başarılı oyuncu Müge Boz oturuyor.

Leave A Reply